BAČKA LIGA NS 2019

. Backa liga ns 2019 Pozicija posle kola 5 Plasman Ekipa OdKola + = – PM3 Poena 1 Bačka Palanka 5 4 1 0 13 20½ 2 Hercegovac 5 3 2 0 11 18 3 Srbobran 5 3 1 1 10 19 4 Detelinara 5 2 2 1 8 18 5 Anpasan 5 2 1 […]

JUŽNOBAČKA LIGA 2019

. Juznobacka league 2019 Kolo 5 na 09.06.2019 u 10.00 5.1 3 Sutjeska 1 BDPolje 2½ – 3½ 10 Edjseg N Sad 1 Cicmil Vukasin 0 0 : 1 FM Olah Ferenc 2306 2 Malovic Bozidar 2007 0 : 1 FM Mujagic Ramo 2170 3 Feher Sinisa 2205 1 : 0 Puskas Tihomir 1933 4 […]

proba proba za 2018

Link na Chess-results – ovde VOJVOĐANSKA LIGA  BAČKA SU 2018 Adresar ekipa      TABELA (za štampu) Propozicije  takmičenja  –>   doc – pdf Osnovni sastavi ekipa        Raspored igranja/ekipni rezultati –>   (xls , pdf – za stampanje) Rezultati 1 kola po tablama 13.05. Stanje na tabeli posle  1 kola Rezultati 2 kola po tablama 20.05. Stanje na tabeli posle […]

Parovi drugog kola Kupa ŠSV

Šahovski savez Vojvodine21000 Нови Сад, Масарикова 25/II Текући рачун: 340-1945-12, ПИБ: 101631739; Матични број: 08088152; Шифра делатности: 92622 Телефон: 021/ 420-378, Факс: 021/ 572-238 E-mail: vojvodinachess@sbb.rs , web: www.vojvodinachess.net Parovi 2 kola Kupa nedelja  21 4 2019 u 10 čas Sremac Vojka- Sloga Indjija 3,5-0,5 Šimanovci 1- Deč 4-0 Car Uroš 1 Jazak- Cement Beočin […]

00Raspis Ekipnog prvenstva Vojvodine u ubrzanom šahu

  R A S P I S EKIPNOG PRVENSTVA VOJVODINE U UBRZANOM  ŠAHU   Šahovski savez Vojvodine u tehničkoj organizaciji ŠK Sloven iz Rume organizuje Ekipno prvenstvo Vojvodine u ubrzanom šahu u Rumi, u Srednjoj poqoprivredno-prehrambenoj školi Stevan Petrović Brile, Vuka Karadžića 70, u subotu 27. oktobra 2018. godine sa početkom u 10 časova. Pravo […]

0Raspis za druge lige 2018

  KLUBOVIMA  DRUGE LIGE SRBIJE – GRUPA VOJVODINA ZA 2018. GODINU     PREDMET: Prijava za učešće u Ligi 2018. godine   Druga lige Srbije – grupa Vojvodina za 2018. održaće se u periodu od 09-16. novembra 2018. godine. Klubovi koji su stekli pravo učešća u Drugoj ligi Srbije – grupa Vojvodina dužni su da […]

Ostale lige u 2017

Ovde objavljujemo prvu ligu, drugu ligu, Kupove i važnija takmičenja

Bačka liga ns 2018.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX . . Backa liga ns 2019   Kolo 1 na 12.05.2019 u 10.00 Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa 1 1 Kapablanka 1992 2 – 4 Anpasan 2 2 Temerin ½ – 5½ Detelinara 3 3 Čenejac 1½ – 4½ Hercegovac 4 4 Bačka Palanka 3½ – 2½ Srbobran 5 5 Mladost Bač Petrovac 3½ […]

MOL SREM 2018-2019

.Poštovani posetioci ukoliko nešto nije ažurno možete pogledati na sajtu ŠS Vojvodine    www.vojvodinachess.net    pod takmičenja x MOL SREM Pozicija posle kola 2 Plasman Ekipa OdKola + = – PM3 Poena 1 Sirmijum Sremska Mitrovica 2 2 0 0 6 9 2 Sremac Vojka II 2 2 0 0 6 8½ 3 Donji Srem Pecinci […]