Turniri (Stranica 2)

Easter turnir

 

Tbl. SBr.   Ime Poena Rez. Poena   Ime SBr.
1 9   Bodrozic Tomislav   4 GM Lajthajm Borko 1
2 4   Sandalakis Angelos 4   FM Lokander Martin 7
3 2 IM Stankovic Milos 4   4 GM Drazic Sinisa 3
4 12 IM Marholev Dimitar 4   4 GM Ivanov Mikhail M 5
5 6 IM Radlovacki Jovan 4   4   Markidis Konstantinos 11
6 10 IM Bodiroga Predrag 4   4 IM Cabarkapa Novak 8
7 16   Elez Nikola   4 IM Mikheev Stanislav 14
8 22   Jakovljevic Zdravko 1     Sidorov Anton 17
9 13 FM Brezovar Matjaz   3   Braun Ruediger-Thomas 21
10 19   Petrusic Velimir 3   2 FM Kokeza Mirko 15
11 20   Bikadi Edvard   2   Remecki Sinisa 18

Pozicija posle kola 7

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena BK.
1 9   Bodrozic Tomislav 2351 GER 27
2 7 FM Lokander Martin 2385 SWE 27½
3 3 GM Drazic Sinisa 2430 SRB 4 30
4 8 IM Cabarkapa Novak 2371 SRB 4 28
5 10 IM Bodiroga Predrag 2346 SRB 4 28
6 12 IM Marholev Dimitar 2309 BUL 4 27½
7 14 IM Mikheev Stanislav 2252 RUS 4 27
8 5 GM Ivanov Mikhail M 2408 RUS 4 27
9 2 IM Stankovic Milos 2434 SRB 4 26½
10 1 GM Lajthajm Borko 2446 SRB 4 25½
11 4   Sandalakis Angelos 2409 GRE 4 23½
12 11   Markidis Konstantinos 2343 GRE 4 23
13 6 IM Radlovacki Jovan 2398 SRB 4 22½
14 17   Sidorov Anton 2178 RUS 25
15 16   Elez Nikola 2208 SRB 24
16 19   Petrusic Velimir 2144 SRB 3 23
17 21   Braun Ruediger-Thomas 1921 GER 3 19
18 20   Bikadi Edvard 2025 SRB 23
19 13 FM Brezovar Matjaz 2273 SLO 21½
20 15 FM Kokeza Mirko 2248 SRB 2 21½
21 18   Remecki Sinisa 2174 SRB 2 20
22 22   Jakovljevic Zdravko 1636 SRB 1 19
Kolo 7 na 10.04.2015 u 10
Tbl. SBr.   Ime Poena Rez. Poena   Ime SBr.
1 9   Bodrozic Tomislav 1 - 0 4 IM Marholev Dimitar 12
2 7 FM Lokander Martin 4 ½ - ½ GM Drazic Sinisa 3
3 1 GM Lajthajm Borko ½ - ½ IM Bodiroga Predrag 10
4 14 IM Mikheev Stanislav ½ - ½ IM Stankovic Milos 2
5 8 IM Cabarkapa Novak ½ - ½   Sandalakis Angelos 4
6 5 GM Ivanov Mikhail M ½ - ½ IM Radlovacki Jovan 6
7 11   Markidis Konstantinos 3 1 - 0   Bikadi Edvard 20
8 21   Braun Ruediger-Thomas ½ - ½ 3   Sidorov Anton 17
9 16   Elez Nikola 1 - 0 2 FM Kokeza Mirko 15
10 18   Remecki Sinisa ½ - ½   Petrusic Velimir 19
11 13 FM Brezovar Matjaz 1 - 0 1   Jakovljevic Zdravko 22
Postavio Milan Miladinov

Turnir treća subota Novi Sad

 

Konacna lista

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena BK.
1 6   Bodrozic Tomislav 2290 GER 7 42½
2 4 GM Ivanov Mikhail M 2412 RUS 6 46½
3 2 GM Drazic Sinisa 2439 SRB 6 44½
4 1 GM Lajthajm Borko 2455 SRB 45
5 12   Sidorov Anton 2090 RUS 43
6 7 IM Mikheev Stanislav 2263 RUS 41½
7 5 IM Marholev Dimitar 2315 BUL 39½
8 3 IM Radlovacki Jovan 2422 SRB 38
9 11   Svidinsky Dmitry 2102 RUS 37½
10 9   Remecki Sinisa 2177 SRB 4 39
11 8 FM Dostan Janos 2207 HUN 37½
12 10   Jovic Stevan 2144 SRB 37
13 13 FM Vlaovic Djordje 2027 SRB 3 37½
14 14   Kellner Nikolaus 1639 AUT 1 38
Kolo 9 na 26.03.2015 u 11.00
Tbl. SBr.   Ime Poena Rez. Poena   Ime SBr.
1 6   Bodrozic Tomislav 6 1 - 0 IM Radlovacki Jovan 3
2 5 IM Marholev Dimitar 4 ½ - ½ 5 GM Lajthajm Borko 1
3 2 GM Drazic Sinisa 5 1 - 0   Jovic Stevan 10
4 8 FM Dostan Janos - - + 5 GM Ivanov Mikhail M 4
5 14   Kellner Nikolaus 1 0 - 1   Sidorov Anton 12
6 7 IM Mikheev Stanislav 4 ½ - ½ 4   Svidinsky Dmitry 11
7 13 FM Vlaovic Djordje ½ - ½   Remecki Sinisa 9

 

Postavio Milan Miladinov

Slike sa turnira Treća subota

 

Postavio Milan Miladinov

GM turnir 135 godina šaha u Zrenjaninu

 

 

International Chess Tournament "135 godina saha u Zrenjaninu"

Konacna lista

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena
1 3 GM Kosic Dragan 2501 MNE 8
2 2 GM Ilincic Zlatko 2435 SRB
3 12   Gheorghiu Calin 2312 ROU 7
4 4 FM Perisic Radivoj 2323 SRB 6
5 5   Strbac Mladen 2298 SRB 6
6 9 IM Ardeleanu Alin 2339 ROU 6
7 6 FM Levnajic Pavle 2218 SRB
8 10 IM Bodiroga Predrag 2358 SRB 5
9 8   Besedes Danilo 2113 SRB
10 11 FM Benderac Srdjan 2335 MNE
11 1 FM Petijevic Vaso 2280 MNE 4
12 7   Petrovic Danijela 1938 SRB 2

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

 

International Chess Tournament "135 godina saha u Zrenjaninu"

Kolo 1 na 20.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
1 FM Petijevic Vaso 2280 0 - 1   Gheorghiu Calin 2312 12
2 GM Ilincic Zlatko 2435 1 - 0 FM Benderac Srdjan 2335 11
3 GM Kosic Dragan 2501 ½ - ½ IM Bodiroga Predrag 2358 10
4 FM Perisic Radivoj 2323 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½   Besedes Danilo 2113 8
6 FM Levnajic Pavle 2218 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
Kolo 2 na 21.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ FM Levnajic Pavle 2218 6
9 IM Ardeleanu Alin 2339 ½ - ½   Strbac Mladen 2298 5
10 IM Bodiroga Predrag 2358 ½ - ½ FM Perisic Radivoj 2323 4
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½ GM Kosic Dragan 2501 3
1 FM Petijevic Vaso 2280 0 - 1 GM Ilincic Zlatko 2435 2
Kolo 3 na 22.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
2 GM Ilincic Zlatko 2435 0 - 1   Gheorghiu Calin 2312 12
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0 FM Petijevic Vaso 2280 1
4 FM Perisic Radivoj 2323 ½ - ½ FM Benderac Srdjan 2335 11
5   Strbac Mladen 2298 0 - 1 IM Bodiroga Predrag 2358 10
6 FM Levnajic Pavle 2218 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
7   Petrovic Danijela 1938 1 - 0   Besedes Danilo 2113 8
Kolo 4 na 22.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 0 - 1   Besedes Danilo 2113 8
9 IM Ardeleanu Alin 2339 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
10 IM Bodiroga Predrag 2358 0 - 1 FM Levnajic Pavle 2218 6
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½   Strbac Mladen 2298 5
1 FM Petijevic Vaso 2280 1 - 0 FM Perisic Radivoj 2323 4
2 GM Ilincic Zlatko 2435 ½ - ½ GM Kosic Dragan 2501 3
Kolo 5 na 23.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0   Gheorghiu Calin 2312 12
4 FM Perisic Radivoj 2323 ½ - ½ GM Ilincic Zlatko 2435 2
5   Strbac Mladen 2298 1 - 0 FM Petijevic Vaso 2280 1
6 FM Levnajic Pavle 2218 1 - 0 FM Benderac Srdjan 2335 11
7   Petrovic Danijela 1938 0 - 1 IM Bodiroga Predrag 2358 10
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
Kolo 6 na 24.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
10 IM Bodiroga Predrag 2358 ½ - ½   Besedes Danilo 2113 8
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½   Petrovic Danijela 1938 7
1 FM Petijevic Vaso 2280 0 - 1 FM Levnajic Pavle 2218 6
2 GM Ilincic Zlatko 2435 1 - 0   Strbac Mladen 2298 5
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0 FM Perisic Radivoj 2323 4
Kolo 7 na 24.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
4 FM Perisic Radivoj 2323 1 - 0   Gheorghiu Calin 2312 12
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½ GM Kosic Dragan 2501 3
6 FM Levnajic Pavle 2218 0 - 1 GM Ilincic Zlatko 2435 2
7   Petrovic Danijela 1938 ½ - ½ FM Petijevic Vaso 2280 1
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ FM Benderac Srdjan 2335 11
9 IM Ardeleanu Alin 2339 ½ - ½ IM Bodiroga Predrag 2358 10
Kolo 8 na 25.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 1 - 0 IM Bodiroga Predrag 2358 10
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
1 FM Petijevic Vaso 2280 1 - 0   Besedes Danilo 2113 8
2 GM Ilincic Zlatko 2435 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0 FM Levnajic Pavle 2218 6
4 FM Perisic Radivoj 2323 0 - 1   Strbac Mladen 2298 5
Kolo 9 na 26.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½   Gheorghiu Calin 2312 12
6 FM Levnajic Pavle 2218 0 - 1 FM Perisic Radivoj 2323 4
7   Petrovic Danijela 1938 0 - 1 GM Kosic Dragan 2501 3
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ GM Ilincic Zlatko 2435 2
9 IM Ardeleanu Alin 2339 ½ - ½ FM Petijevic Vaso 2280 1
10 IM Bodiroga Predrag 2358 0 - 1 FM Benderac Srdjan 2335 11
Kolo 10 na 26.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 1 - 0 FM Benderac Srdjan 2335 11
1 FM Petijevic Vaso 2280 ½ - ½ IM Bodiroga Predrag 2358 10
2 GM Ilincic Zlatko 2435 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
3 GM Kosic Dragan 2501 ½ - ½   Besedes Danilo 2113 8
4 FM Perisic Radivoj 2323 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½ FM Levnajic Pavle 2218 6
Kolo 11 na 27.11.2014 u 10.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
6 FM Levnajic Pavle 2218 0 - 1   Gheorghiu Calin 2312 12
7   Petrovic Danijela 1938 0 - 1   Strbac Mladen 2298 5
8   Besedes Danilo 2113 0 - 1 FM Perisic Radivoj 2323 4
9 IM Ardeleanu Alin 2339 ½ - ½ GM Kosic Dragan 2501 3
10 IM Bodiroga Predrag 2358 ½ - ½ GM Ilincic Zlatko 2435 2
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½ FM Petijevic Vaso 2280 1

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

Postavio Milan Miladinov

GM turnir 135 godina šaha u Zrenjaninu

 

 

International Chess Tournament "135 godina saha u Zrenjaninu"

Pozicija posle kola 10

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena
1 3 GM Kosic Dragan 2501 MNE
2 2 GM Ilincic Zlatko 2435 SRB 7
3 12   Gheorghiu Calin 2312 ROU 6
4 6 FM Levnajic Pavle 2218 SRB
5 9 IM Ardeleanu Alin 2339 ROU
6 4 FM Perisic Radivoj 2323 SRB 5
7 5   Strbac Mladen 2298 SRB 5
8 10 IM Bodiroga Predrag 2358 SRB
9 8   Besedes Danilo 2113 SRB
10 11 FM Benderac Srdjan 2335 MNE 4
11 1 FM Petijevic Vaso 2280 MNE
12 7   Petrovic Danijela 1938 SRB 2

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

 

International Chess Tournament "135 godina saha u Zrenjaninu"

Kolo 1 na 20.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
1 FM Petijevic Vaso 2280 0 - 1   Gheorghiu Calin 2312 12
2 GM Ilincic Zlatko 2435 1 - 0 FM Benderac Srdjan 2335 11
3 GM Kosic Dragan 2501 ½ - ½ IM Bodiroga Predrag 2358 10
4 FM Perisic Radivoj 2323 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½   Besedes Danilo 2113 8
6 FM Levnajic Pavle 2218 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
Kolo 2 na 21.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ FM Levnajic Pavle 2218 6
9 IM Ardeleanu Alin 2339 ½ - ½   Strbac Mladen 2298 5
10 IM Bodiroga Predrag 2358 ½ - ½ FM Perisic Radivoj 2323 4
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½ GM Kosic Dragan 2501 3
1 FM Petijevic Vaso 2280 0 - 1 GM Ilincic Zlatko 2435 2
Kolo 3 na 22.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
2 GM Ilincic Zlatko 2435 0 - 1   Gheorghiu Calin 2312 12
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0 FM Petijevic Vaso 2280 1
4 FM Perisic Radivoj 2323 ½ - ½ FM Benderac Srdjan 2335 11
5   Strbac Mladen 2298 0 - 1 IM Bodiroga Predrag 2358 10
6 FM Levnajic Pavle 2218 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
7   Petrovic Danijela 1938 1 - 0   Besedes Danilo 2113 8
Kolo 4 na 22.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 0 - 1   Besedes Danilo 2113 8
9 IM Ardeleanu Alin 2339 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
10 IM Bodiroga Predrag 2358 0 - 1 FM Levnajic Pavle 2218 6
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½   Strbac Mladen 2298 5
1 FM Petijevic Vaso 2280 1 - 0 FM Perisic Radivoj 2323 4
2 GM Ilincic Zlatko 2435 ½ - ½ GM Kosic Dragan 2501 3
Kolo 5 na 23.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0   Gheorghiu Calin 2312 12
4 FM Perisic Radivoj 2323 ½ - ½ GM Ilincic Zlatko 2435 2
5   Strbac Mladen 2298 1 - 0 FM Petijevic Vaso 2280 1
6 FM Levnajic Pavle 2218 1 - 0 FM Benderac Srdjan 2335 11
7   Petrovic Danijela 1938 0 - 1 IM Bodiroga Predrag 2358 10
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
Kolo 6 na 24.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
10 IM Bodiroga Predrag 2358 ½ - ½   Besedes Danilo 2113 8
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½   Petrovic Danijela 1938 7
1 FM Petijevic Vaso 2280 0 - 1 FM Levnajic Pavle 2218 6
2 GM Ilincic Zlatko 2435 1 - 0   Strbac Mladen 2298 5
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0 FM Perisic Radivoj 2323 4
Kolo 7 na 24.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
4 FM Perisic Radivoj 2323 1 - 0   Gheorghiu Calin 2312 12
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½ GM Kosic Dragan 2501 3
6 FM Levnajic Pavle 2218 0 - 1 GM Ilincic Zlatko 2435 2
7   Petrovic Danijela 1938 ½ - ½ FM Petijevic Vaso 2280 1
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ FM Benderac Srdjan 2335 11
9 IM Ardeleanu Alin 2339 ½ - ½ IM Bodiroga Predrag 2358 10
Kolo 8 na 25.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 1 - 0 IM Bodiroga Predrag 2358 10
11 FM Benderac Srdjan 2335 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
1 FM Petijevic Vaso 2280 1 - 0   Besedes Danilo 2113 8
2 GM Ilincic Zlatko 2435 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
3 GM Kosic Dragan 2501 1 - 0 FM Levnajic Pavle 2218 6
4 FM Perisic Radivoj 2323 0 - 1   Strbac Mladen 2298 5
Kolo 9 na 26.11.2014 u 09.30
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½   Gheorghiu Calin 2312 12
6 FM Levnajic Pavle 2218 0 - 1 FM Perisic Radivoj 2323 4
7   Petrovic Danijela 1938 0 - 1 GM Kosic Dragan 2501 3
8   Besedes Danilo 2113 ½ - ½ GM Ilincic Zlatko 2435 2
9 IM Ardeleanu Alin 2339 ½ - ½ FM Petijevic Vaso 2280 1
10 IM Bodiroga Predrag 2358 0 - 1 FM Benderac Srdjan 2335 11
Kolo 10 na 26.11.2014 u 17.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
12   Gheorghiu Calin 2312 1 - 0 FM Benderac Srdjan 2335 11
1 FM Petijevic Vaso 2280 ½ - ½ IM Bodiroga Predrag 2358 10
2 GM Ilincic Zlatko 2435 ½ - ½ IM Ardeleanu Alin 2339 9
3 GM Kosic Dragan 2501 ½ - ½   Besedes Danilo 2113 8
4 FM Perisic Radivoj 2323 1 - 0   Petrovic Danijela 1938 7
5   Strbac Mladen 2298 ½ - ½ FM Levnajic Pavle 2218 6
Kolo 11 na 27.11.2014 u 10.00
SBr.   Ime Rtg Rez.   Ime Rtg SBr.
6 FM Levnajic Pavle 2218 -   Gheorghiu Calin 2312 12
7   Petrovic Danijela 1938 -   Strbac Mladen 2298 5
8   Besedes Danilo 2113 - FM Perisic Radivoj 2323 4
9 IM Ardeleanu Alin 2339 - GM Kosic Dragan 2501 3
10 IM Bodiroga Predrag 2358 - GM Ilincic Zlatko 2435 2
11 FM Benderac Srdjan 2335 - FM Petijevic Vaso 2280 1

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

Postavio Milan Miladinov

Memorijak Miljo Vujović

 

Pairings/Results

Round 10 on 2014/11/20 at 09.00

Bo. No. Name Rtg Pts. Result Pts. Name Rtg No.
1 7 IM Del Rey Diego 2379 6 FM Rossi Aldo A 2301 10
2 13 IM Martorelli Antonio 2265 GM Lajthajm Borko 2473 1
3 4 GM Drazic Sinisa 2429 GM Leventic Ivan 2466 2
4 3 GM Drasko Milan 2435 IM Mrkonjic Nenad 2376 8
5 9 IM Cabarkapa Novak 2348 5 5 IM Marholev Dimitar 2271 12
6 15 IM Mikheev Stanislav 2216 5 Varini Massimo 2038 20
7 17 Laliena Solanes Luis 2204 5 Petrusic Velimir 2129 18
8 14 FM Sorgic Dragan 2242 Jovic Stevan 2273 11
9 23 Kenmure Jamie 1680 2 Pastar Slaven 2100 19

Rank after Round 9

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1   TB2 
1 7 IM Del Rey Diego ESP 2379 6.0 41.5 46.0
2 4 GM Drazic Sinisa SRB 2429 5.5 43.5 47.5
3 3 GM Drasko Milan MNE 2435 5.5 42.5 46.0
4 1 GM Lajthajm Borko SRB 2473 5.5 42.0 45.5
5 8 IM Mrkonjic Nenad CRO 2376 5.5 41.5 45.0
6 13 IM Martorelli Antonio ITA 2265 5.5 40.0 41.5
7 10 FM Rossi Aldo A ITA 2301 5.5 39.5 43.0
8 2 GM Leventic Ivan CRO 2466 5.5 39.0 42.5
9 9 IM Cabarkapa Novak SRB 2348 5.0 42.0 46.5
10 15 IM Mikheev Stanislav RUS 2216 5.0 40.5 42.5
11 12 IM Marholev Dimitar BUL 2271 5.0 36.0 37.5
12 17 Laliena Solanes Luis ESP 2204 5.0 34.5 36.0
13 19 Pastar Slaven BIH 2100 4.5 39.0 42.5
14 14 FM Sorgic Dragan SRB 2242 4.5 38.0 40.0
15 18 Petrusic Velimir SRB 2129 3.5 36.0 37.5
16 11 Jovic Stevan SRB 2273 3.5 32.0 33.5
20 Varini Massimo ITA 2038 3.5 32.0 33.5
18 21 Matic Novica SRB 2025 2.5 31.5 33.0
19 22 Bembich Corrado ITA 2003 2.0 33.5 35.0
20 23 Kenmure Jamie AUS 1680 2.0 31.5 32.5
21 6 IM Laketic Gojko SRB 2396 0.5 30.5 32.0
22 5 GM Kosanovic Goran A SRB 2399 0.5 29.5 31.0
23 16 FM Dostan Janos HUN 2207 0.5 28.0 29.5

Pairings/Results

Round 9 on 2014/11/19 at 17.00

Bo. No. Name Rtg Pts. Result Pts. Name Rtg No.
1 8 IM Mrkonjic Nenad 2376 5 ½ - ½ IM Del Rey Diego 2379 7
2 1 GM Lajthajm Borko 2473 5 ½ - ½ 5 GM Drasko Milan 2435 3
3 2 GM Leventic Ivan 2466 5 ½ - ½ 5 FM Rossi Aldo A 2301 10
4 4 GM Drazic Sinisa 2429 5 ½ - ½ 5 IM Martorelli Antonio 2265 13
5 14 FM Sorgic Dragan 2242 4 ½ - ½ IM Cabarkapa Novak 2348 9
6 18 Petrusic Velimir 2129 0 - 1 4 IM Marholev Dimitar 2271 12
7 20 Varini Massimo 2038 0 - 1 4 Laliena Solanes Luis 2204 17
8 11 Jovic Stevan 2273 3 ½ - ½ 4 Pastar Slaven 2100 19
9 22 Bembich Corrado 2003 2 0 - 1 4 IM Mikheev Stanislav 2216 15
10 23 Kenmure Jamie 1680 1 1 bye
Postavio Milan Miladinov

Memorijal Miljo Vujović B

 

Pairings/Results

Round 4 on 2014/11/21 at 17.00

Bo. No. Name Rtg Pts. Result Pts. Name Rtg No.
1 5 Elez Nikola 2168 3 3 Feltan Mario 2131 6
2 10 Dermisek Stipa 2026 3 2 FM Licina Zoran 2227 2
3 7 Jakovljevic Zoran N 2121 2 2 FM Kokeza Mirko 2265 1
4 8 Opacic Alexandar 2080 2 2 IM Kostic Filip 2219 3
5 13 Zivkovic Zivojin 1976 2 2 Sokic Dragomir 2188 4
6 12 Omorjan Dejan 1996 1 Mali Petar 1940 14
7 20 Kozic Mirko 1683 1 1 FM Vlaovic Djordje 2075 9
8 15 Ratic Zoran 1916 1 1 Grcic Vukasin 1774 17
9 22 Ferreira Filho Antonio Fabian 0 1 1 Farkas Sandor I 1894 16
10 18 Babic Borko 1718 ½ 0 Jovic Stanko 2025 11
11 19 Putnik Milan 1693 0 ½ Jakovljevic Zdravko 1651 21

Rank after Round 3

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1   TB2 
1 5 Elez Nikola SRB 2168 3.0 4.0 5.0
2 10 Dermisek Stipa SRB 2026 3.0 3.5 4.0
3 6 Feltan Mario CRO 2131 3.0 2.5 3.0
4 2 FM Licina Zoran CRO 2227 2.0 5.0 6.0
13 Zivkovic Zivojin SRB 1976 2.0 5.0 6.0
6 3 IM Kostic Filip SRB 2219 2.0 4.5 5.5
7 4 Sokic Dragomir SRB 2188 2.0 4.0 5.0
8 8 Opacic Alexandar ITA 2080 2.0 3.5 4.5
9 1 FM Kokeza Mirko SRB 2265 2.0 3.0 4.0
10 7 Jakovljevic Zoran N SRB 2121 2.0 3.0 3.0
11 12 Omorjan Dejan SRB 1996 1.5 4.0 4.0
12 23 IM Ljubisavljevic Zivojin Z SRB 2158 1.5 3.5 4.5
13 17 Grcic Vukasin SRB 1774 1.0 5.5 6.5
14 22 Ferreira Filho Antonio Fabian BRA 0 1.0 5.0 5.0
15 9 FM Vlaovic Djordje SRB 2075 1.0 4.0 5.5
16 16 Farkas Sandor I SRB 1894 1.0 4.0 4.5
17 15 Ratic Zoran SRB 1916 1.0 4.0 4.0
24 Kellner Nikolaus AUT 1555 1.0 4.0 4.0
19 14 Mali Petar SRB 1940 1.0 3.5 4.0
20 20 Kozic Mirko SRB 1683 1.0 3.5 3.5
21 18 Babic Borko SRB 1718 0.5 4.0 4.5
21 Jakovljevic Zdravko SRB 1651 0.5 4.0 4.5
23 19 Putnik Milan SRB 1693 0.0 3.5 4.5
24 11 Jovic Stanko SRB 2025 0.0 2.5 3.5

Round 3 on 2014/11/16 at 16.00

Bo. No. Name Rtg Pts. Result Pts. Name Rtg No.
1 2 FM Licina Zoran 2227 2 0 - 1 2 Elez Nikola 2168 5
2 3 IM Kostic Filip 2219 2 0 - 1 2 Dermisek Stipa 2026 10
3 6 Feltan Mario 2131 2 1 - 0 Omorjan Dejan 1996 12
4 14 Mali Petar 1940 1 0 - 1 1 FM Kokeza Mirko 2265 1
5 4 Sokic Dragomir 2188 1 1 - 0 1 Ratic Zoran 1916 15
6 16 Farkas Sandor I 1894 1 0 - 1 1 Jakovljevic Zoran N 2121 7
7 17 Grcic Vukasin 1774 1 0 - 1 1 Opacic Alexandar 2080 8
8 13 Zivkovic Zivojin 1976 1 1 - 0 1 Ferreira Filho Antonio Fabian 0 22
9 9 FM Vlaovic Djordje 2075 ½ ½ - ½ 1 IM Ljubisavljevic Zivojin Z 2158 23
10 11 Jovic Stanko 2025 0 0 - 1 0 Kozic Mirko 1683 20
11 21 Jakovljevic Zdravko 1651 0 ½ - ½ 0 Babic Borko 1718 18
12 24 Kellner Nikolaus 1555 0 1 - 0 0 Putnik Milan 1693 19
Postavio Milan Miladinov

Memorijal Miljo Vujović A

 

 

Memorijal "Miljo Vujovic"

Kolo 8 na 19.11.2014 u 10.00
Tbl. SBr.   Ime Poena Rez. Poena   Ime SBr.
1 7 IM Del Rey Diego 5   GM Drazic Sinisa 4
2 8 IM Mrkonjic Nenad   GM Lajthajm Borko 1
3 10 FM Rossi Aldo A   GM Drasko Milan 3
4 9 IM Cabarkapa Novak   4 IM Martorelli Antonio 13
5 19   Pastar Slaven 4   4 GM Leventic Ivan 2
6 15 IM Mikheev Stanislav   FM Sorgic Dragan 14
7 18   Petrusic Velimir 3     Jovic Stevan 11
8 12 IM Marholev Dimitar 3   2   Bembich Corrado 22
9 17   Laliena Solanes Luis 3   1   Kenmure Jamie 23
10 20   Varini Massimo     Matic Novica 21

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

 

Memorijal "Miljo Vujovic"

Pozicija posle kola 7

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena BK.
1 7 IM Del Rey Diego 2379 ESP 5 23½
2 9 IM Cabarkapa Novak 2348 SRB 26
3 4 GM Drazic Sinisa 2429 SRB 25½
4 1 GM Lajthajm Borko 2473 SRB 25
5 3 GM Drasko Milan 2435 MNE 24
6 8 IM Mrkonjic Nenad 2376 CRO 23
7 10 FM Rossi Aldo A 2301 ITA 22½
8 13 IM Martorelli Antonio 2265 ITA 4 24½
9 19   Pastar Slaven 2100 BIH 4 22½
10 2 GM Leventic Ivan 2466 CRO 4 22½
11 15 IM Mikheev Stanislav 2216 RUS 25
12 14 FM Sorgic Dragan 2242 SRB 22½
13 12 IM Marholev Dimitar 2271 BUL 3 23½
14 17   Laliena Solanes Luis 2204 ESP 3 22½
15 18   Petrusic Velimir 2129 SRB 3 22
16 21   Matic Novica 2025 SRB 20
17 20   Varini Massimo 2038 ITA 19
18 11   Jovic Stevan 2273 SRB 17½
19 22   Bembich Corrado 2003 ITA 2 17½
20 23   Kenmure Jamie 1680 AUS 1 18
21 6 IM Laketic Gojko 2396 SRB ½ 20
22 5 GM Kosanovic Goran A 2399 SRB ½ 18
23 16 FM Dostan Janos 2207 HUN ½ 17½

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

 

Memorijal "Miljo Vujovic"

Kolo 7 na 18.11.2014 u 16.00
Tbl. SBr.   Ime Poena Rez. Poena   Ime SBr.
1 3 GM Drasko Milan 4 ½ - ½ IM Del Rey Diego 7
2 4 GM Drazic Sinisa 4 ½ - ½ 4 IM Mrkonjic Nenad 8
3 2 GM Leventic Ivan ½ - ½ 4 IM Cabarkapa Novak 9
4 1 GM Lajthajm Borko 1 - 0 IM Mikheev Stanislav 15
5 12 IM Marholev Dimitar 3 0 - 1 FM Rossi Aldo A 10
6 13 IM Martorelli Antonio 3 1 - 0 3   Petrusic Velimir 18
7 19   Pastar Slaven 3 1 - 0 3   Laliena Solanes Luis 17
8 21   Matic Novica 0 - 1 FM Sorgic Dragan 14
9 22   Bembich Corrado ½ - ½ 2   Varini Massimo 20
10 11   Jovic Stevan 2 ½ - ½ ½   Kenmure Jamie 23

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

Postavio Milan Miladinov

Polufinale prvenstva Novog Sada

 

 

Polufinal 83. prvenstva Novog Sada

Konacna lista

Plasman SBr. Ime Rtg FED Klub Poena BK.
1 20 Vujevic Tomislav 1960 SRB Anpasan 7 44½
2 9 Ilincic Aleksa 2044 SRB Promocija 7 43½
3 1 Popov Jovan 2157 SRB   6 44
4 21 Mladenovic Aleksandar D 1954 SRB Železnicar 45½
5 4 Dankovic Bogoljub 2103 SRB Detelinara 43½
6 11 Vranes Davorin 2032 SRB Anpasan 43
7 19 Domastovic Svetislav 1967 SRB Bubamara 38
8 6 Pantic Miroslav 2062 SRB NŠK 35
9 14 Simovic Zarko 2010 SRB Železnicar 5 44
10 27 Omorjan Dejan 1863 SRB 6 4 5 41½
11 5 Milenkovic Zoran 2103 SRB Anpasan 5 40½
12 15 Stanojevic Slavko 1998 SRB Bubamara 5 37
13 7 Pavkov Nebojsa 2053 SRB Promocija 5 35½
14 28 Aleksic Zvonimir 1828 SRB Senta 40
15 2 Kovacic Vlastimir 2153 SRB Temerin 4 42½
16 17 Todic Miroslav 1977 SRB Temerin 4 39½
17 24 Buzancic Tomislav 1908 SRB Bubamara 4 37½
18 25 Jocic Marko 1868 SRB Borac 4 36½
19 3 Markovic Radomir 2138 SRB Temerin 4 36½
20 8 Petkovski Stanko 2051 SRB Temerin 4 29½
21 13 Karlicic Bozidar 2019 SRB Penzioner 4 27
22 18 Petrovic Vladan 1974 SRB Anpasan 31½
23 12 Aleksic Aleksandar 2030 SRB Pravi potez 3 33
24 29 Majstorovic Stefan 1641 SRB 6 4 3 31½
25 22 Cvetic Dragan 1932 SRB NŠK 36
26 23 Ratic Zoran 1911 SRB Bubamara 35
27 10 Cvetanovic Damjan 2033 SRB Promocija 34
28 26 Tesanovic Rajko 1868 SRB Bukovac 2 31½
29 16 Belojevic Dejan 1981 SRB Bubamara 1 31

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

 

Polufinal 83. prvenstva Novog Sada

Kolo 9 na 09.10.2014 u 19.00
Tbl. SBr. Ime Poena Rez. Poena Ime SBr.
1 21 Mladenovic Aleksandar D 5 ½ - ½ Vujevic Tomislav 20
2 9 Ilincic Aleksa 6 1 - 0 5 Milenkovic Zoran 5
3 11 Vranes Davorin 5 ½ - ½ Popov Jovan 1
4 4 Dankovic Bogoljub 5 ½ - ½ 5 Domastovic Svetislav 19
5 6 Pantic Miroslav + - - 5 Simovic Zarko 14
6 3 Markovic Radomir 4 0 - 1 4 Pavkov Nebojsa 7
7 15 Stanojevic Slavko 4 1 - 0 4 Buzancic Tomislav 24
8 27 Omorjan Dejan 4 1 - 0 4 Todic Miroslav 17
9 2 Kovacic Vlastimir ½ - ½ Karlicic Bozidar 13
10 8 Petkovski Stanko ½ - ½ Jocic Marko 25
11 26 Tesanovic Rajko 2 0 - 1 Aleksic Zvonimir 28
12 22 Cvetic Dragan 2 ½ - ½ 3 Petrovic Vladan 18
13 29 Majstorovic Stefan 2 + - - Ratic Zoran 23

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

Postavio Milan Miladinov

Polufinale prvenstva Novog Sada kolo 8

 

 

Polufinal 83. prvenstva Novog Sada

Kolo 9 na 09.10.2014 u 19.00
Tbl. SBr. Ime Poena Rez. Poena Ime SBr.
1 21 Mladenovic Aleksandar D 5   Vujevic Tomislav 20
2 9 Ilincic Aleksa 6   5 Milenkovic Zoran 5
3 11 Vranes Davorin 5   Popov Jovan 1
4 4 Dankovic Bogoljub 5   5 Domastovic Svetislav 19
5 6 Pantic Miroslav   5 Simovic Zarko 14
6 3 Markovic Radomir 4   4 Pavkov Nebojsa 7
7 15 Stanojevic Slavko 4   4 Buzancic Tomislav 24
8 27 Omorjan Dejan 4   4 Todic Miroslav 17
9 2 Kovacic Vlastimir   Karlicic Bozidar 13
10 8 Petkovski Stanko   Jocic Marko 25
11 26 Tesanovic Rajko 2   Aleksic Zvonimir 28
12 22 Cvetic Dragan 2   3 Petrovic Vladan 18
13 29 Majstorovic Stefan 2   Ratic Zoran 23

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

 

Polufinal 83. prvenstva Novog Sada

Pozicija posle kola 8

Plasman SBr. Ime Rtg FED Klub Poena BK.
1 20 Vujevic Tomislav 1960 SRB Anpasan 34½
2 9 Ilincic Aleksa 2044 SRB Promocija 6 35
3 1 Popov Jovan 2157 SRB   34
4 14 Simovic Zarko 2010 SRB Železnicar 5 34
5 21 Mladenovic Aleksandar D 1954 SRB Železnicar 5 33½
6 4 Dankovic Bogoljub 2103 SRB Detelinara 5 33
7 11 Vranes Davorin 2032 SRB Anpasan 5 32½
8 19 Domastovic Svetislav 1967 SRB Bubamara 5 29½
9 5 Milenkovic Zoran 2103 SRB Anpasan 5 29½
10 6 Pantic Miroslav 2062 SRB NŠK 28
11 27 Omorjan Dejan 1863 SRB 6 4 4 33½
12 17 Todic Miroslav 1977 SRB Temerin 4 32
13 15 Stanojevic Slavko 1998 SRB Bubamara 4 30
14 24 Buzancic Tomislav 1908 SRB Bubamara 4 28½
15 3 Markovic Radomir 2138 SRB Temerin 4 28½
16 7 Pavkov Nebojsa 2053 SRB Promocija 4 28½
17 2 Kovacic Vlastimir 2153 SRB Temerin 34½
18 28 Aleksic Zvonimir 1828 SRB Senta 32½
19 25 Jocic Marko 1868 SRB Borac 28
20 8 Petkovski Stanko 2051 SRB Temerin 22½
21 13 Karlicic Bozidar 2019 SRB Penzioner 20
22 12 Aleksic Aleksandar 2030 SRB Pravi potez 3 26½
23 18 Petrovic Vladan 1974 SRB Anpasan 3 26
24 23 Ratic Zoran 1911 SRB Bubamara 28
25 10 Cvetanovic Damjan 2033 SRB Promocija 27
26 22 Cvetic Dragan 1932 SRB NŠK 2 29½
27 29 Majstorovic Stefan 1641 SRB 6 4 2 25½
28 26 Tesanovic Rajko 1868 SRB Bukovac 2 23
29 16 Belojevic Dejan 1981 SRB Bubamara 1 25

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

 

Polufinal 83. prvenstva Novog Sada

Kolo 8 na 08.10.2014 u 19.00
Tbl. SBr. Ime Poena Rez. Poena Ime SBr.
1 1 Popov Jovan 1 - 0 6 Ilincic Aleksa 9
2 20 Vujevic Tomislav 1 - 0 5 Dankovic Bogoljub 4
3 14 Simovic Zarko ½ - ½ Mladenovic Aleksandar D 21
4 19 Domastovic Svetislav 4 1 - 0 4 Markovic Radomir 3
5 5 Milenkovic Zoran 4 1 - 0 4 Todic Miroslav 17
6 11 Vranes Davorin 4 1 - 0 4 Stanojevic Slavko 15
7 6 Pantic Miroslav 1 - 0 Kovacic Vlastimir 2
8 25 Jocic Marko 0 - 1 3 Pavkov Nebojsa 7
9 28 Aleksic Zvonimir 3 ½ - ½ Omorjan Dejan 27
10 24 Buzancic Tomislav 3 1 - 0 3 Petrovic Vladan 18
11 13 Karlicic Bozidar 1 - 0 Ratic Zoran 23
12 8 Petkovski Stanko 1 - 0 2 Cvetic Dragan 22
13 26 Tesanovic Rajko 1 1 - 0 2 Majstorovic Stefan 29

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

Postavio Milan Miladinov